8:22:2 | תאריך: 24.8.2017 | שם השולח: דלית קינן

רותי מיוחדת , יקרה שלי, 11 שנים בלי בנך בכורך, 11 שנים בלי איתי. לא נתפש. לא מסתדר. המציאות החמה של אוגוסט והמפגשים המיוחדים בזכרון, בהם הקהל רב ונאסף, לא מצטמצם עם השנים אלא גודש את החלקה המטופחת, את ביתך הפתוח והמזמין .... מאמתים את ההכרה שאכן איבדת את היקר מכל, על מה ולמה, לשוא... המילים החזקות שנאמרות כל שנה מעל המצבה הקרה, ביטוי התחושות, הוצאת הרגשות , שיתוף באינטימי, בחלומות, בהתמודדות- מעצימות את החסר, את העצב, את תחושת הפספוס האינסופית. ביטא אבא שלך אתמול את הייאוש, החידלון, חוסר התקוה פה בארץ. עצוב עצוב עצוב . ובכל זאת כשרואים אותך, ואת הנוער שאת אוספת סביבך, מיטב הצעירים, אולי בכל זאת יש שביב תקוה שמישהוא ייקח את המושכות ויפעל להשגת תקוה, להתחיל שינוי, משהוא שיאפשר לחיות כאן במעט שקט ורוגע. אוהבת אותך.


18:58:12 | תאריך: 21.4.2015 | שם השולח: דלית קינן
רותי יקרה, ערב יום הזכרון, הלאומי.... לך כל ערב וכל יום זה יום הזכרון. זכרון הכאב, זכרון צורב, חונק, הורס ובונה, מקרב ומרחיק. אין אין מילים לעודד ולנחם את הכאב והאובדן שלך הכפול. אובדן חבר, אובדן בן זוג, אהוב, אבא: מוטי.... גבר מיוחד שנפרד ממך ממש בטרם עת. איתי..... נער מדהים, בן אהוב, אח בכור, ילד מוצלח, ילד שלך, לזמן כלכך קצר... רק טעמת את התבגרותו וכבר הלך מהעולם.. הלך ממך.. ומעולם....אוהבת אותך, בוכה איתך , עצובה איתך ולא שוכחת את יקירייך המיוחדים.

14:10:58 | תאריך: 12.4.2013 | שם השולח: דרור צחובוי
רותי היקרה
הקשבתי עכשיו לגלי צה"ל ושמעתי את הראיון שהתקיים איתך וברקע מילות השיר שאיתי כתב ונוגן, אני פשוט לא מוצא מילים או להביע את מה שמתחולל כרגע בתוכי,האצילות שבך איך שאת מתארת את רגעי האימה אחרי שקיבלת את ההודעה על מותו של מוטי והחלטת לעטוף את איתי בן 4 חודשים באהבה ובחום אין קץ ,להמשיך את שגרת החיים כפי שהיתה עד לאותו יום, והתמונות של איתי לצידה של תמונת מוטי, כשאומרים שרק אמא יכולה לחוש את נפש ילדיה הרי שאת התגלמות מושלמת של כך. מידי שנה אנחנו נפגשים להעלות את זכרם של מוטי ואיתי בבית הקברות ובבית הספר,אני עומד בצד ןמתבונן בך ובילדיך המקסימים שגדלו והתגייסו לצה"ל, ובחיוך המקסים והצנוע שלעיתים נדמה לי שאת מנחמת את כולם, אוזרת כוח וממשיכה לעטוף בחום את יקירייך.
לא יודע איך לסיים.
בשם צביה,ליהיא ועוז חיבוק ענק

מסר חדש:
שלח